Yanımızda ol

Paris Anlaşması ve iklim eylemliliğine desteğini göster:

Paris Anlaşması, medeniyetimizin yüz yüze kaldığı en güç sorunun üstesinden gelebilmemiz için var olan uluslararası eylemliliğin bel kemiği.

Donald Trump, gezegenimizi ve yuvalarımızı imha etmek isteyen fosil yakıt milyoner ve milyarderlerinin yanında saf aldı ve ABD'nin Paris Anlaşması'ndan çekileceğini açıkladı.

Paris Anlaşması mükemmel değil, yine de ileri doğru atılmış bir adım. Bizim yanımızda durarak, dünya liderlerine, şirket yönetim kurulu başkanlarına, yerel idarelere ve bizi izleyen diğer herkese, fosil yakıtlardan uzaklaşmak ve herkesin iyiliğine işleyecek bir %100 temiz enerji ekonomisine yönelmek için oluşmuş siyasi iradenin durdurulamaz olduğunu göster.

Kendi sesini kat:


Paris Anlaşması iklim eylemliliğine doğru atılan bir adım. Bu yolda geri gitmeyeceğiz. İklim eylemliliği için olan siyasi iradenin durdurulamaz olduğundan emin olmak için harekete geçeceğim. Dünya liderlerinin, şirket yönetim kurulu başkanlarının ve yerel idarelerin her ne olursa olsun harekete geçmelerini talep edeceğim.

Kendi sesini kat:

İmzalayarak iklim eylemliliği için çalışmaya devam edeceğini göstermiş olacaksın ve 350.org, senin mesajını dünya liderlerine iletmende yardımcı olacak.

Hi !

We have your info saved from last time, just click the button below to continue.

Not ? Çıkış

​Bunu yaparak, hizmet şartlarımızı ve gizlilik politikamızı kabul ediyorsunuz. İstediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.​

​Bunu yaparak, hizmet şartlarımızı ve gizlilik politikamızı kabul ediyorsunuz. İstediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.​