Sign

Світові лідери:

Заморозьте усі розробки викопного палива

Ми повинні діяти зараз, щоб зупинити стрімкий кліматичний колапс. Щоб утримати потепління на рівні нижче 1.5°C, ми повинні залишити переважну більшість резервів викопного палива у землі. Ми вимагаємо негайного мораторію на усі нові проекти, пов'язані з викопним паливом та невідкладного і справедливого переходу на 100% відновлювану енергію раз і назавжди.

Провідні кліматичні науковці світу застерігають, що залишилося лише 12 років, доки глобальне потепління досягне максимуму в 1.5°С, і лише два роки на те, щоб остаточно припинити експансію викопного палива. Навіть збільшення на пів градуса суттєво загострить ризики посух, повеней, екстремальної спеки та бідності, які уже відчувають сотні мільйонів людей.

Не існує іншого способу зупинити кліматичний колапс, ми повинні залишити викопне паливо у землі та негайно перейти на 100% відновлювані джерела енергії раз і назавжди. Сила людей може цього досягти. Ми хочемо закликати уряди наших країн до відповідальності.

 

Нам потрібно, щоб уряди невідкладно припинили експансію індустрії викопного палива та заморозили усі нові проекти - ми не можемо більше дозволити собі закладати нові вуглецеві бомби.

Ми повинні діяти зараз, щоб зупинити стрімкий кліматичний колапс. Щоб утримати потепління на рівні нижче 1.5°C, ми повинні залишити переважну більшість резервів викопного палива у землі. Ми вимагаємо негайного мораторію на усі нові проекти, пов'язані з викопним паливом та невідкладного та справедливого переходу на 100% відновлювану енергію раз і назавжди.

Hi !

We have your info saved from last time, just click the button below to continue.

Not ? Log out.

Цією дією ви погоджуєтеся з нашими умовами надання послуг та політикою конфіденційності. Ви можете відмовитися від підписки у будь-який час.

Цією дією ти погоджуєшся з нашими умовами надання послуг  і  політикою конфіденційності. Ти можеш  відмовитися  від розсилки у будь-який час.